Проведено Різдвяний єпархіальний концерт


З благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського Ужгородське молодіжне братство імені преподобного Алексія Карпаторуського за підтримки єпархіального відділу у справах сім’ї та молоді втретє організувало єпархіальний концерт на сцені Закарпатського облмуздрамтеатру. Торік молодіжка провела перший Різдвяний концерт загальнообласного масштабу, який приніс масу позитивних емоцій і радість у серцях глядачів. Цьогоріч феєричний фестиваль знову повторили, щоправда глядачів у залі було значно більше, ніж минулого разу.

Бажаючих виступити на сцені драмтеатру теж було чимало. Тому, окрім традиційних театралізованих сценок у ужгородського та мукачівського молодіжних братств, віддали перевагу тим колективам, які виявили бажання виступити на обласній сцені вперше.

Розвиток єпархіальних молодіжок, що взяли участь у концерті, є яскраво помітним. Адже одним із пріоритетних напрямків роботи Мукачівської єпархії і, зокрема, високопреосвященнішого архієпископа Феодора є саме розвиток молоді у церковному руслі, що владика і підкреслив після концерту.

Допомогла у проведенні концерту Закарпатська обласна державна адміністрація. Також, слід відзначити, що цьогоріч єпархії вдалося налагодити співпрацю із міською владою обласного центру, зокрема з заступником міського голови Федором Апшаєм, який звернувся до краян зі словом на концерті та Олегом Муртазіном, начальником Управління культури, сім’ї, молоді та спорту. Представники міськвиконкому вже не вперше сприяють і допомагають у проведені різних культурних та пізнавальних заходів, ініційованих єпархією та УжМБ.

 

Прес-служба УжМБ